24. Festival FeNS 2019

24. Mednarodni festival FeNS | 24th International festival FeNS
24-й международный фестиваль FeNS

FINALE 24. FeNS – nedelja/Sunday/воскресенье, 30. 6. 2019 – KOPER, Taverna

Izbor za kategorijo/Selection for category – po imenskem vrstnem redu/name alphabetical order:

OTROŠKI FeNS 1/CHILDREN FeNS 1
🎤 Korina Postružin – Superstar 🎤 Leila Medenhodžić – Dežela sanj 🎤 Lota Knežević – Palačinke 🎤 Lota Marszalek – Puse 🎤 Ozren Tomić – Supermen 🎤 Vita Stanovnik – Ko-ko-kokice 💪🎼🎤🥰
 

OTROŠKI FeNS 2/CHILDREN FeNS 2
🎤 Elena Kesić – Vilinska pjesma 🎤 Bojana Srdanović – Dok srce kuca 🎤 Lara Carić – Dvije zvijezdice 🎤 Monika Jukić – Moja mama  🎤 Olexander Kotsyuba – We are where we are 🎤 Tia Mikić – Još je ljubav tu 💪🎼🎤🥰

NAJSTNIŠKI FeNS 1/TEENAGERS FeNS 1
🎤 Carlo Božić – Tajna 🎤 Daria Pozdeeva – Leti 🎤 Minka Lavrič – Barve sreče 🎤 Nika Starčevič – Pozdravimo poletje 🎤 Paola Cvitanović – Pleši, zapleši 🎤 Pavle Lekić – Kralj 💪🎼🎤🥰

NAJSTNIŠKI FeNS 2/TEENAGERS FeNS 2

🎤 Eni Ružić – Svijet iz snova 🎤 Enej Stanovnik – Rolka Pop&Roll 🎤 Lana Rubelj – Svijet veliki 🎤 Luna – Ostane za vedno 🎤 Nika Štefančič – V ritmu srca 🎤 Tjaša Jakup – Oblačen dan 💪🎼🎤🥰

NOVA SCENA FeNS 1/NEW SCENE FeNS 1

🎤 Adél Prekop – In the night🎤 Artur Borisov – The know for a long time🎤Dóra Ocskó – I remember🎤 Ema Jagrič – Kaj pa če🎤Ines Trdin – Zakaj me ne opaziš? 🎤Jaka & Maks Dolinšek  – Brez mej 💪🎼🎤🥰 

NOVA SCENA FeNS 2/NEW SCENE FeNS 2
🎤 Alya Elouissi – Iz Rusije z ljubeznijo🎤 Karin Trdin – Zažari 🎤 Maja Podkrižnik – Kar imaš 🎤 Manca Tominšek – My voice will sing for you 🎤 Špela Jezovšek-Stella – Ocean 🎤 Urška Kelenberger Potnik – Nisem nora💪🎼🎤🥰

KOPER – TAVERNA, 28. 6. 2019 –  1. polfinale

 1. Leila Medenhodžić – Dežela sanj (SLO)
 2. Patrick Šabeder – Drava blues (SLO) 
 3. Ešli Peršolja – To si ti (SLO)
 4. Arnika Marancin – Ustvarjamo spomine (SLO)
 5. Olexander Kotsyuba – We are where, we are (UKR)
 6. Daria Pozdeeva – Leti (RUS)
 7. Alina Bratovčak – Full je **** (SLO)
 8. Nika Starčević – Pozdravimo poletje (SLO)
 9. Carlo Božić – Tajna (CRO)
10. Minka Lavrič – Barve sreče (SLO)
11. Zala Gril – To je moj svet (SLO)
12. Luna – Ostane za vedno (SLO)
13. Lara Kerznar – Sreča (SLO)
14. Eni Ružić – Svijet iz snova (CRO)
15. Tjaša Jakup – Oblačen dan (SLO)
16. Artur Borisov – They know for a long time (RUS)
17. Ema Jagrič  – Kaj pa če (SLO)
18. Ines Trdin – Zakaj me ne opaziš? (SLO)
19. Jaka in Maks Dolinšek – Brez mej (SLO)
20. Maja Podkrižnik – Kar imaš (SLO)
21. Urška Kelenberger Potnik – Nisem nora (SLO)
22. Alya Elouissi – Iz Rusije z ljubeznijo (SLO)
23. Karin Trdin – Zažari (SLO)
24. Manca Tominšek – My voice will sing for you (SLO)
KOPER – TAVERNA, 29. 6. 2019 –  2. polfinale

1. Lota Knežević – Palaćinke (CRO)
 2. Anja Knežević – Jabuko, jabučice (CRO)
 3. Stefana Jočić – Brzi Gonzales (MNE)
 4. Korina Postružin – Superstar (CRO)
 5. Lota Marszalek – Puse (CRO)
 6. Ozren Tomić – Supermen (BiH)
 7. Vita Stanovnik- Ko-ko-Kokice (SLO)
 8. Izabela Bulić – Priča (CRO)
 9. Bojana Srdanović – Dok srce kuca (SRB)
10. Julija Tomljanović – Sretno dijete (CRO)
11. Monika Jukić – Moja mama (CRO)
12. Elena Kesić – Vilinska pjesma  (BiH)
13. Lara Carić – Dvije zvijezdice  (CRO) 
14. Tia Mikić – Još je ljubav tu (CRO)
15. Lana Letnik – Ti bi, ti bi to pa to (SLO)
16. Paola Cvitanović – Pleši, zapleši (CRO)
17. Pavle Lekić – Kralj (BiH)
18. Nika Stefančič – V ritmu srca (SLO)
19. Sara Tešić – Danas učim vasionu (BiH)
20. Enej Stanovnik – Rolka pop&roll (SLO)
21. Lana Rubelj – Svijet velik (CRO)
22. Petra Kunstić – Sad znam (CRO)
23. Dóra Ocskó – I remember (HUN)
24. Adél Prekop – In the night (HUN)
25. Špela Jezovšek-Stella – Ocean (SLO)

Po kategorijah/categories/по категориям:

OTROŠKI FeNS / FeNS dei BAMBNI / CHILDREN FeNS 1
1. Lota Knežević – Palačinke (Maja Rogić)
2. Anja Knežević – Jabuko, jabučice (M. Rogić)
3. Stefana Jočić – Brzi Gonzales (Z. Đuranović)
4. Korina Postružin – Superstar (L. Marinović/S. Olujić/T. Preradović)
5. Leila Medenhodžič – Dežela sanj (Aleš Lavrič/Mojka Mehora Lavrič/A. Lavrič)
6. Lota Marszalek – Puse (M. Rogić)
7. Ozren Tomić – Supermen (Arijana Kunstek/Ines Prajo/T. Preradović)
8. Vita Stanovnik – Ko-ko-kokice (S. L. Kovačič/S. L. Kovačič/T. Valenko)
9. Izabela Bulić – Priča (M. Rogić)

OTROŠKI FeNS / FeNS dei BAMBNI / CHILDREN FeNS 2
10. Bojana Srdanović – Dok srce kuca (L. Leš/T. Nikoletić/L. Leš)
11. Patrick Šabeder – Drava blues (S. L. Kovačič/S. L. Kovačič/T. Valenko)
12. Ešli Peršolja – To si ti (N. Kodrič/A. Furlan/N. Kodrič)
13. Julija Tomljanović – Sretno dijete (D. Premrl/L. Tonček/D. Premrl)
14. Monika Jukić – Moja mama (T. Kovačević/T. Kovačević/V. Didović)
15. Elena Kesić – Vilinska pjesma (M. Matović/M. Matović/T. Preradović)
16. Lara Carić – Dvije zvijezdice (S. Olujić/S. Olujić/T. Preradović)
17. Arnika Marancin – Ustvarjamo spomine (Aleš Lavrič/Mojka Mehora Lavrič/A. Lavrič)
18. Olexander Kotsyuba – We are where we are (Antitela/T. Topolya/Antitela)
19. Tia Mikić – Još je ljubav tu (L.Škugor/L. Škugor/T. Preradović)

NAJSTNIŠKI / TEENAGERS FeNS 1
1. Daria Pozdeeva – Leti (Andrew Bill)
2. Alina Bratovčak – Full je **** (Slavc L. Kovačič/S. L. Kovačič/Tomi Valenko)
3. Lana Letnik – Ti bi, ti bi to pa to (S. L. Kovačič/S. L. Kovačič/T. Valenko)
4. Paola Cvitanović – Pleši, zapleši (Lana Marinović/L. Marinović/Tihomir Preradović)
5. Nika Starčevič – Pozdravimo poletje (Lea Sirk/Nika Starčevič, L. Sirk/Tomy De Clerque, L. Sirk)
6. Carlo Božić – Tajna (Žanil Tataj/Igor Božić/Ž. Tataj, Zoran Saulig, Stefan Šegulja)
7. Minka Lavrič – Barve sreče (Aleš Lavrič/Mojka Mehora Lavrič/A. Lavrič)
8. Zala Gril – To je moj svet (Anže Šuštar/Alenka Gotar/Franjo Oset)
9. Pavle Lekić – Kralj (Ognjen Janjanin/O. Janjanin/Dinko Blagojević)

NAJSTNIŠKI / TEENAGERS FeNS 2
10. Nika Štefančič – V ritmu srca (Alex Volasko)
11. Sara Tešić – Danas učim vasionu (Adnan Mušanović/Borka Djurdjević/A. Mušanović)
12. Luna – Ostane za vedno (Lea Sirk, Luna Černe Vučić/L. Sirk/Tomy De Clerque, L. Sirk)
13. Lara Kerznar – Sreča (A. Volasko)
14. Eni Ružić – Svijet iz snova (Ines Prajo/Arijana Kunštek/Ivan Popeskić)
15. Tjaša Jakup – Oblačen dan (Borche Shabanoski/Janez Usenik/B. Shabanoski)
16. Enej Stanovnik – Rolka Pop & Roll (Slavc L. Kovačič/S. L. Kovačič/Tomi Valenko)
17. Lana Rubelj – Svijet velik (Teana Kovačević/T. Kovačević/Vinko Vidović)
18. Petra Kunstić – Sad znam (Maja Rogić)

NOVA SCENA/LA NUOVA SCENA/NEW SCENE FeNS 1
1. Artur Borisov – They know for a long time (A. Kosinski/E. Shiryaev/A. Bill)
2. Ema Jagrič – Kaj pa če (Alex Volasko)
3. Ines Trdin – Zakaj me ne opaziš (P. Ilovar/I. Pirkovič/P. Ilovar)
4. Jaka in Maks Dolinšek – Brez mej (J. Markič/R. Smolnikar/J. Markić)
5. Dóra Ocskó – I remember (D. Ocskó/A. Junek, D. Ocskó/A. Junek)
6. Adél Prekop – In the night (A. Prekop/A. Junek, A. Prekop/A. Junek, A. Prekop)

NOVA SCENA/LA NUOVA SCENA/NEW SCENE FeNS 2
7. Maja Podkrižnik – Kar imaš (Alex Volasko)
8. Urška Kelenberger Potnik – Nisem nora (Martin Lesjak)
9. Špela Jezovšek-Stella – Ocean (Špela Jezovšek/Š.Jezovšek, Blaž Hribar/Gaber Marolt)
10. Alya Elouissi – Iz Rusije z ljubeznijo (Alya Elouissi/Leon Oblak/Julijan Chown)
11. Karin Trdin – Zažari (Eva Černe/E. Černe/Tea Komar)
12. Manca Tominšek – My voice will sing for you (Anže Šuštar/A. Šuštar, Alenka Gotar/A. Šuštar, I. Bezget, N. Rac, V. Skubic)