13. FeNS 2008

2008

FeNS 2008

Taverna, Koper, 19. in 20 7. 2008

Glavna kategorija: Martina Cvetković – Prijatelj dragi
Najstniški FeNS: Nastja Gabor – Moj svet
Otroški FeNS: Eva Boto – Noro je, kako boli


GLAVNI VEČER 19.7.2008, v Taverni v Kopru
Novo sonce je – AMINA MAJETIČ    Jesenice
Bolečina in radost – ANITA KRALJ    Maribor
At midnight –  ANITA VARGA    Murska Sobota
Trava – DRUGO DUGME    Ptuj
Sprehod – EQULIBRIUM    Kranj
Drugačen – JERNEJ DERMOTA    Podnart
Obstajam – LENNIY    Kamnik
Zadnji in prvi    MAKADAM    Sevnica
Tebe ni – THE M.A.F.F.    Steverjan – GO, Italija
Prijatelj dragi – MARTINA CVETKOVIĆ    Rijeka, Hrvaška
Spremeni me – META ERŽENIČNIK    Komen
Kako si – TINA IN ZALA    Ljubljana
Karaoke show – SANJA SOVEC    Ptuj
Deževna noč – POSEIDON    Prevalje
Ti nisi ta – POSLEDNJI KONGRES    Murska Sobota

Prvih pet uvrščenih:
1. Martina Cvetković – Prijatelj dragi
2. Amina Majetič – Novo sonce je
3. Equilibrium – Sprehod
4. Anita Kralj – Bolečina in radost
5. Lenniy – Obstajam

GOSTJE NA GLAVNEM VEČERU: NINA VIRANT, LASTDAYHERE
VODITELJICA: KARIN SABADIN

OTROŠKI FeNS 20.7.2008 ob 20.00, v Taverni v Kopru
Pesem je povsod doma    ALEKSANDRA MATAN    Mengeš
Dišeča polja    ANA FERME    Podplat
Baka    ANJA MARIA JUKIĆ    Zagreb
Noro je, kako boli    EVA BOTO    Šentjanž
Tri krat hura za počitnice    NINA POČKAJ    Kozina
Na morje grem    MINI DAME    Slovenj Gradec
Poljubi me    SARA KOZAR    Murska Sobota
Podvodna zabava    SINDI MAUKO    Ljubljana
Val Rosandra    SARA TOLDO    Dolina, Trst
Najboljši sestri    ŠPELA IN TINKARA STRAŽIŠAR    Ivančna Gorica

Prvih pet uvrščenih:
1. Eva Boto – Noro je, kako boli
2. Špela in Tinkara Stražišar – Najboljši sestri
3. Ana Ferme – Dišeča polja
4. Anja MAria Jukić – Baka
5. Mini dame – Na morje grem

NAJSTNIŠKI FeNS 20.7. ob 21.30, v Taverni v Kopru
Drugačna – AJDA STINA TUREK    Domžale
Vsak dan je lepši – ANJA IN KATJA MIHELČIČ    Domžale
Ni mi mar-ANJA KONIČ    Jesenice
Glasba je v meni – ALJA BREZNIKAR    Radeče
Cesta – ALY    Mežica
Ne prosi me – DAVID    Ljubljana
Čakam te – DEJAN    Obrov
Moja melodija – DITKA    Prevalje
Nič ne ustavi me – DOMEN KOMPARE    Vodice
Moja Valentina    GAŠPER OBLAK    Ljubljana
Na dlani te imam – LEA GRILC    Blejska Dobrava
Ti si ukradel moje srce – MAJA WEISS    Globoko
Dark night fantasy – NASTJA KORITNIK    Šmartno pod Šmarno goro
Moj svet    NASTJA GABOR    Slovenj Gradec
Moje sanje    PATRICIJA SELAN    Šmartno pri Litiji
Zvezdna noč    VIVA MARIJA GANTAR    Podnanos
Šesti čut    VESNA KOCIPER    Radomlje

Prvih pet uvrščenih:
1. Nastja Gabor – Moj svet
2. Alja Breznikar – Glasba je v meni
3. David – Ne prosi me
4. Ajda Stina Turek – Drugačna
5. Ditka – Moja melodija

Voditeljica: Damjana Golavšek
Gostje: Lastdayhere, Eva Černe, Foxy Teens

> 24ur.com